DODATKOWE ZAJĘCIA Z FIZYKI, MATEMATYKI I PROGRAMOWANIA

DODATKOWE ZAJĘCIA Z FIZYKI, MATEMATYKI I PROGRAMOWANIA

Informujemy wszystkich uczniów II Liceum Ogólnokształcącego a także uczniów klas trzecich gimnazjów, którzy we wrześniu 2017 r. rozpoczną naukę w II LO że w ramach projektu Nowe Technologie = Nowe Możliwości realizowanego przez ZSQUAD i II LO od początku roku szkolnego 2017/2018 odbywać się będą dodatkowe zajęcia z fizyki, programowania oraz matematyki prowadzone przez najlepszych specjalistów w tych dziedzinach.

 

Zajęcia z fizyki prowadzić będzie pracownik Instytutu Fizyki Doświadczalnej Wydziału Fizyki i Astronomii Uniwersytetu Wrocławskiego dr Piotr Staniorowski. Doktorat uzyskany na Uniwersytecie w Grenoble z dziedziny fizyki jądrowej. Dr Piotr Staniorowski jest doświadczonym pracownikiem akademickim jak również posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą ponadgimnazjalną. Na uczelni pracuje od roku 1991 a od kilku lat prowadzi kursy przygotowujące do matury dla wrocławskich licealistów.

 

Zajęcia z programowania poprowadzi jeden z najlepszych obecnie programistów w Polsce, absolwent II LO Michał Krupka , prezes firmy Netins Software.

 

Część matematyczną poprowadzi nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, wychowawca wielu pokoleń matematyków pan mgr Ryszard Pliś.

 

Zajęcia to realizacja jednego z założeń projektu II LO we współpracy z przedstawicielami grupy WDB.

 

Zapraszamy do udziału.

Facebook

Twitter