Pierwsze stypendia rozdane!

Pierwsze stypendia rozdane!

W dniu 12 czerwca 2017 przyznano pierwsze stypendia w ramach projektu  #zsquad „NOWE TECHNOLOGIE = NOWE MOŻLIWOŚCI”.

 

Przed komisją stypendialną stanęło w tym dniu 14 kandydatów do stypendiów. Komisja w składzie: Michał Krupka, Mariusz Muszyński, Jacek Strzelecki przyznała trzy stypendia w wysokości 500 złotych, które uczniowie otrzymywać będą co miesiąc od 01 września 2017 do 31 sierpnia 2018 r.

 

Pierwszymi stypendystami zostali: matematyka – Michał Berc kl. IId, informatyka – Mateusz Dudek kl. IId, komunikacja społeczna – Małgorzata Dryzd kl. IIa.

 

Ponadto uwzględniając wysoki poziom umiejętności i wiedzy kandydatów fundatorzy zdecydowali, że cztery osoby otrzymają możliwość odbycia stażów w spółkach grupy kapitałowej WDB a są to: Mateusz Dudek, Małgorzata Dryzd, Piotr Leja i Aleksander Bylicki. Odbywanie stażów umożliwi uczniom rozwijanie pasji i zainteresowań pod okiem najlepszych specjalistów.

 

Wszystkich zainteresowanych uczniów naszej szkoły zapraszamy  do udziału w kolejnej edycji programu stypendialnego #zsquad już za rok. Naprawdę warto.

Facebook

Twitter